Batavieren Race

Over dit evenement

Categorie
Sociaal
Organisator
Sportcommissie
Datum
24 mei 2024
Locatie
Nijmegen/Enschede

Batavieren Race

Lieve leden, ❤️💙

Heb jij het gehad met het uren studeren en lange dagen bladeren door je wettenbundel?📚 Dan kan jij je nu van je sportiefste kant laten zien!! 🏋️🫵

Ren met ons de grootste estafetteloop van de wereld.🏃‍♀️ Kom jij ons team versterken op 24 en 25 mei 2024, tijdens de 52e Batavierenrace? 💪🏽 Bij deze estafetteloop rennen we in etappes van Nijmegen naar Enschede! 

Na het harde werken is er op de campus van Enschede het grootste studentenfeest van de Benelux!🕺🪩 Dus leg alvast je perfecte sportoutfit klaar en start met trainen om dit jaar weer een onvergetelijke editie neer te zetten!! 🎉

Zien wij jullie bij de start en finish? Meld je dan nu snel aan via de website, de link vind je in onze bio! 🤩

‼️LET OP: deelnemen aan de Batavierenrace kan alleen als je lid bent, ben je nog geen lid? Meld je dan aan via de website‼️

🗓: 24 en 25 mei
💰: 22,00*

*dit bedrag is exclusief €0,48 transactiekosten.